„Dziennik emigrantki”

ksiązka "Dziennik emigrantki"Książka „Dziennik emigrantki” to książka pisana w formie dziennika. To książkowy debiut, w niewielkim nakładzie przygotowany z myślą o przyjaciołach i znajomych. Książka stanowi jak najbardziej obiektywny obraz współczesnej Grecji przedstawiony poprzez subiektywne odczucia bohaterki oraz osób które razem z nią żyją dniem codziennym w tym jakże ciekawym kraju.

Książka została wydana w 2013 roku przez Wydawnictwo Black Unicorn. W chwili obecnej nie jest dostępna w księgarniach, ale można ją wypożyczyć w Bibliotece Jagiellońskiej i Bibliotece Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w Bibliotece Narodowej

Powieść obyczajowa „Na półmetku”

książka Na półmetku

„Na półmetku” to książka o kobiecie i dla kobiet. opowieść o miłości, życiu rodzinnym, cielesności, erotyce. To historia nie zawsze lekka, przyjemna lub miła, jednak na wskroś prawdziwa.

Recenzję książki można przeczytać min. TUTAJ lub TU.

Książka wydana w 2017 roku przez Wydawnictwo Psychoskok dostępna jest w wielu miejscach w sieci.

Najtańsze oferty znajdziecie na Ceneo.

„Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia”

książka w formie poradnika

 „Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia” to poradnik, pozwalający w sposób sprawny i uporządkowany przygotować święta. Zawiera harmonogram zakupów, plan porządków, oraz terminarz przygotowywania świątecznych potraw.

Więcej o poradniku pisałam TUTAJ

Poradnik można kupić w formie e-booka w formatach EPUB, MOBI, FB2 w Virtualo, lub w wersji druku na życzenie na stronie Ridero. Wersja papierowa dostępnaw księgarni Alimero.

Ceny: wersja elektroniczna 6,95 zł, wersja papierowa 11 zł

 

 

„Mini słownik kulinarny polsko — grecki”

książka - słowniczek

Mini słownik kulinarny polsko — grecki został napisany z myślą o osobach, które chciałyby poznać słownictwo greckie związane z jedzeniem i kuchnią. To mini słownik, poradnik i pierwsza pomoc w jednym.

Opis słowniczka umieściłam we wpisie, który znajduje się TUTAJ

Słowniczek można kupić w formie e-booka w formatach EPUB, MOBI, FB2 lub w wersji druku na życzenie. Dostępny jest na stronie Ridero oraz na stronie księgarni Alimero.

Ceny: wersja elektroniczna 13,65 zł, wersja papierowa 25,58 zł

 

 

 

 

„Greckie smaki. Tradycyjne potrawy greckie”

 

Zbiór 100 tradycyjnych przepisów z różnych stron Grecji z naciskiem na lokalną kuchnię rodyjską. To książka, która przeniesie cię do kuchni pachnącej tymiankiem, miętą i oregano. To autentyczne receptury, spisane przez Polkę w Grecji, poparte jej wieloletnim doświadczeniem kulinarnym oraz zaczerpnięte od miejscowych mieszkańców. Dla wszystkich, którzy lubią kuchnię grecką, interesują się prawdziwymi przepisami oraz tradycyjnymi daniami.

Książkę można kupić w formie e-booka w formatach EPUB, MOBI, FB2 lub w wersji druku na życzenie. Dostępny jest na stronie Ridero oraz na stronie księgarni Alimero.

Ceny wersji papierowej zależy od rodzaju druku, papieru, grubości okładki oraz wersji kolorowej lub czarno-białej. W wersji elektronicznej tylko 13,65 zł.

 

 

Jeżeli lubisz opowiadania, to zapraszam cię do przeczytania moich opowiadań Grudniowa miłość oraz zawartego w tomiku Odcienie miłości, opowiadania Prawdziwa miłość (pod pseudonimem).