Dzień dobry!

Szukasz copywritera? Interesuje cię współpraca ze mną? Jesteś zainteresowany wartościowymi tekstami, które mógłbyś umieścić na swojej stronie? Potrzebujesz prostego tekstu pozycjonującego albo szukasz kogoś, kto doda opisy do towarów znajdujących się w twoim sklepie internetowym? W takim razie oferuję ci swoje usługi w zakresie tworzenia treści.

Rodzaje tekstów

Piszę różne teksty od prostych precli, tekstów zapleczowych i blogowych, po teksty tematyczne oraz eksperckie, konkretne i merytoryczne. Bogate i różnorodne doświadczenie oraz posiadane wykształcenie pozwalają mi na podejmowanie różnorodnej tematyki. Szczególnie lubię pisać na tematy turystyczne, kulinarne, parentingowe oraz dotyczące zdrowia. Opisywałam produkty, pisałam horoskopy, podejmowałam się pisania różnych tematów, także budowlanych, motoryzacyjnych oraz związanych z technologią. Przykłady moich realizacji możesz znaleźć w portfolio.

Jeżeli potrzebujesz wartościowych treści, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Obiecuję, że odezwę się do ciebie i być może podejmiemy współpracę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, jestem dokładna i punktualna. Nie musisz się obawiać plagiatu lub przekroczonego terminu. Jeżeli nie jestem w stanie wyrobić się ze zleceniem w danym czasie, poinformuję cię o tym na początku, tak byś mógł znaleźć kogoś bardziej dyspozycyjnego. Rzetelność,  terminowość oraz zaangażowanie to mój znak firmowy. Jeżeli chcesz, by nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, przygotuj brief, zawierający wszystkie istotne informacje.

Orientacyjny cennik:

Tekst pozycjonujące (preclowe, zapleczowe) – 10 zł za 1000 zzs

Opisy produktów – od 15 do 20 zł za 1000 zzs

Tekst tematyczny (np. na stronę, blog) – od 25 do 50 zł za 1000 zzs

Tekst ekspercki (przy którym wymagany jest research) – od 50 zł za 1000 zzs

Ważne!
Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, a powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej wg Art. 66. § 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.

Rozliczam się na podstawie umowy o dzieło. Jeżeli potrzebujesz faktury, możesz ją otrzymać poprzez serwis useme.

Formularz kontaktowy

Masz sugestie, uwagi, chcesz zlecić napisanie tekstu. Pisząc zaznacz rodzaj współpracy oraz której strony/bloga dotyczy współpraca (patrz O mnie). Czekam na informacje od ciebie 🙂

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.