Witaj!

Jeżeli trafiłeś na moją stronę, to prawdopodobnie zastanawiasz się  jak zacząć pracę na swoim. Jeżeli wszedłeś w tę zakładkę, to pewnie chcesz mnie poznać. Bardzo mi miło 🙂

Kim jestem?

O mnie

Mam na imię Izabela. Jestem żoną, matką oraz kobietą, która żadnej pracy się nie boi i od żadnej nie stroni. Wykształcenie mam ekonomiczne, lecz duszę niepokorną i artystyczną, dlatego wciąż chwytam się nowych rzeczy. Szukam nowych rozwiązań i sposobów, by życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Czym zajmuję się na co dzień?

Na co dzień zajmuję się fotografowaniem, blogowaniem oraz pisaniem. Z zamiłowania do kuchni oraz pisania powstał mój pierwszy blog Proste przepisy (dawniej Moje Kulinarne wariacje), który skończył już dziewięć lat.

Osiem lat temu rozpoczęłam pisanie drugiego bloga Wyspa Rodos, który jest efektem mojego niesłabnącego uczucia do tego skrawka lądu, który przycupnął wśród błękitnego Egeo.

Moim trzecim blogiem jest blog kulinarny Greckie smaki, który szturmem zdobywa wiernych czytelników, chcących poznać autentyczną grecką kuchnię oraz tradycyjne receptury.

Ostatnim, najmłodszym moim dziełem jest raczkujący blog Dobre rady, na który serdecznie zapraszam.

Moją przygodę z copywritingiem zaczynałam od serwisów Textbookers i GoodContent. Piszę również teksty na indywidualne zamówienia oraz współpracuję z portalem Blogerzy ze świata, opisując codzienną grecką rzeczywistość. W wolnych chwilach czytam lub piszę dla siebie. W zakładce „Moje książki” możesz zapoznać się z moimi publikacjami.

Zapraszam cię również na moją stronę autorską w serwisie Lubię czytać.

Praca na swoim

Półtora roku temu zrezygnowałam z pracy etatowej, na rzecz własnego rozwoju. Obecnie pracuję w domu oraz prowadzę blog, na którym właśnie gościsz.

Postanowiłam pisać go, by pokazać ci, że w domu również można zarabiać. Na początku nie jest to łatwe ani nie przynosi wielkich pieniędzy. Jednak z czasem, znajdujemy różnorodne możliwości zarobku i jest coraz lepiej. Pisząc ten blog, chcę pokazać ci sposoby zarobienia lub dorobienia do pensji. Chcę również na podstawie własnych doświadczeń, pokazać ci różne podejmowane przeze mnie działania. Oczywiście także ich skutki, nie zawsze pozytywne. Wszystko po to, by uchronić cię przed rozczarowaniem z powodu podejmowania nietrafionych decyzji.

Skupiam się również na stronie praktycznej, czyli artykułach podatkowych, doradczych i dotyczących prowadzenia działalności nierejestrowanej oraz gospodarczej. Z czasem rozwinę stronę o artykuły dla osób piszących, do których również się zaliczam.

Mam nadzieję, że będziesz tutaj zaglądał, czytał i czerpać korzyści, a w zamian podzielisz się w komentarzu własnymi przemyśleniami, refleksjami, doświadczeniem lub pomysłem na pracę na swoim.

Pozdrawiam serdecznie 🙂