Witaj!

Jeżeli trafiłeś na moją stronę, to prawdopodobnie zastanawiasz się  jak zacząć pracę na swoim. Jeżeli wszedłeś w tę zakładkę, to pewnie chcesz mnie poznać.

Kim jestem?

Bardzo mi miło 🙂 Mam na imię Izabela. Jestem żoną i matką oraz kobietą, która żadnej pracy się nie boi i od żadnej nie stroni. Wykształcenie mam ekonomiczne, lecz duszę niepokorną i artystyczną, dlatego wciąż chwytam się nowych rzeczy, szukam nowych rozwiązań i sposobów, by życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Czym zajmuję się na co dzień?

Zajmuję się fotografowaniem, blogowaniem oraz pisaniem. Z zamiłowania do kuchni oraz pisania powstał mój pierwszy blog Kulinarne wariacje, który skończył już pięć lat. Cztery lata temu rozpoczęłam pisanie drugiego bloga Wyspa Rodos, który jest efektem mojego niesłabnącego uczucia do tego skrawka lądu, który przycupnął wśród błękitnego Egeo. Moim trzecim blogiem jest blog kulinarny Greckie smaki, który pachnie jeszcze nowością, lecz powoli zdobywa wiernych czytelników, chcących poznać autentyczną grecką kuchnię oraz tradycyjne receptury.

Na co dzień tworzę teksty pozycjonujące za pośrednictwem serwisów Textbookers i GoodContent. Piszę również teksty na indywidualne zamówienia oraz współpracuję z portalem Blogerzy ze świata, opisując codzienną grecką rzeczywistość. W wolnych chwilach czytam lub piszę dla siebie. W zakładce Moje książki możesz zapoznać się z moją twórczością.

Praca na swoim

Niemal rok temu zrezygnowałam z pracy etatowej, na rzecz własnego rozwoju. Obecnie pracuję w domu oraz prowadzę blog, na którym właśnie gościsz.

Postanowiłam pisać go, by pokazać ci, że w domu również można zarabiać. Na początku nie jest to łatwe ani nie przynosi wielkich pieniędzy. Jednak z czasem, znajdujemy coraz więcej możliwości zarobku i jest coraz lepiej. Pisząc ten blog, chcę pokazać ci możliwości i sposoby zarobku, ale także, na podstawie własnych doświadczeń, uchronić przed rozczarowaniem z powodu podjęcia złych decyzji.

Mam nadzieję, że będziesz tutaj zaglądać, czytać i czerpać korzyści, a w zamian podzielisz się własną refleksją lub pomysłem na pracę na swoim.

Pozdrawiam serdecznie 🙂