o drugie Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy w sposób uroczysty, najczęściej tradycyjny. Czas ten często łączy się z generalnymi porządkami oraz z przygotowywaniem wielu, często pracochłonnych potraw i dokonywania zakupów spożywczych. Dochodzą do tego zakupy prezentów, wysyłanie kartek i dekorowanie domu. Ogrom i różnorodność prac wymaga od nas odpowiedniej organizacji. Pomoże wam w tym poradnik „Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia”, dostępny już na stronie Ridero oraz w księgarni.

Poradnik dla ciebie

Książka „Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia” to pozycja dla wszystkich kobiet. Po pierwsze dla tych, które po raz pierwszy muszą zmagać się z samodzielnym przygotowaniem świąt. Po drugie, dla pań, które mają tendencję do zostawiania wszystkiego na koniec. Na koniec to propozycja dla wszystkich, którzy chcą przeorganizować swoje życie i zwyczaje. To poradnik dla wszystkich, których przeraża organizacja uroczystości i szukają recepty na święta bez stresu.

 

Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia – Izabela Panopulos – „Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia” to poradnik, pozwalający w sposób sprawny i uporządkowany przygotować święta

Źródło: Jak bez stresu przygotować święta Bożego Narodzenia – Izabela Panopulos – Ridero

EMAIL
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
LINKEDIN
Instagram