W ramach poszukiwania nowych możliwości zarobku dostałam propozycję rejestracji w Organic Life i zarabianiu z tą firmą. Jest to firma polska, specjalizująca się w produkcji fitoregulatorów i dermokosmetyków. Sprzedaż realizuje poprzez stronę internetową, a zarabiać na różne sposoby może z nią niemal każdy.

Czym zajmuje się Organic Life?

Firma deklaruje, że produkuje tylko naturalne kosmetyki, pozbawione składników syntetycznych, olej parafinowy, czy silikon. Zamiast tego używa skoncentrowanych wyciągów roślinnych i inne składniki naturalne. Posługuje się pojęciami dermokosmetyków oraz fitoregulatorów, dlatego dobrze byłoby przyjrzeć się z bliska tym hasłom.

Co to jest dermokosmetyk?

Jak wskazuje sama nazwa dermokosmetyk, to kosmetyk działający na skórę (gr. δέρμα). Obejmuje maści, kremy, balsamy, czyli substancje działające powierzchniowo i miejscowo. Powszechnie mówiąc o dermokosmetykach, mamy na myśli kosmetyki posiadające aktywne substancje, mające działanie podobne do leków. Dlatego często dermokosmetyki kupić możemy w aptekach.

Co to znaczy fitoregulator?

Fito-regulacja to głębokie działanie wyciągami roślinnymi na głębsze rejony skóry. Fitoregulator jest dermokosmetykiem zawierającym stężone w stopniu maksymalnym wyciągi z roślin, które skóra pobiera sama, w zależności od potrzeb. W składzie fitoregulatorów znajdziesz naturalne tłuszcze, takie jak oleje roślinne, masło kakaowe i Shea, a także witaminy A, E oraz B5.

Jak zarabiać z Organic Life?

Z Organic Life możesz zarabiać na co najmniej dwa sposoby. Pierwszym jest system konsumencki Cashback. Drugim system Cashback+, dla tych którzy chcą zostać partnerami firmy.

System Cashback

Wiadomo, że każdy z nas kupuje produkty pierwszej potrzeby, a bez wątpienia takimi są kosmetyki pielęgnacyjne. Jeżeli cenimy sobie naturalność, preferujemy kosmetyki bez konserwantów, pasty bez fluoru itp. To kupując z Organic Life, możemy na tych zakupach zaoszczędzić.
Jeżeli spodobają nam się kosmetyki na tyle, by polecić je rodzinie, przyjaciołom, czy znajomym, to możemy otrzymać 9% od obrotu wykonanego przez swoją grupę zakupową.

Jak zacząć zarabiać?

  1. Zarejestrować się na stronie Organic Life (rejestracja jest darmowa, a dzięki niej otrzymujesz 25% upustu na każdy zakupiony produkt)
  2. Kupować i używać kosmetyków, otrzymując 10% punktów Cashback od swoich zakupów
  3. Polecać produkty Organic Life w swoim najbliższym otoczeniu, otrzymując 9% z obrotu punktów Cashback zrobionego przez swoją grupę zakupową. Nagrodę tę dostajesz za każdym razem, gdy ktoś z twojej grupy zakupi produkt.

Nagrody pieniężne z PC zakupów własnych i Twojej grupy zakupowej dostajesz w formie wpłaty na kartę pre-paid w Banku Pekao S.A. Kartę otrzymujesz po uzyskaniu 25 zł prowizji. Prowizje są już opodatkowane.

Konkurs CashBack+

Cashback plus to działanie w ramach marketingu sieciowego. Sama do niego nie przystąpiłam (jeszcze), gdyż dopiero jestem po rejestracji i chcę najpierw poznać produkty firmy, zanim zdecyduję się na jakieś działanie. Nigdy nie polecam tego, czego nie znam, w żadnym stopniu, nie sprawdziłam osobiście, ani przez zaprzyjaźnione osoby.

 

Słowo podsumowania

Każdy z nas dokonuje codziennie decyzji zakupowych, wydając pieniądze na podstawowe potrzeby, w różnych sklepach. Jeżeli odpowiadają ci kosmetyki firmy Organic Life, to może warto spróbować ich kosmetyków, oszczędzając na zakupach kilka złotych. Tym bardziej, że nic cię to nie kosztuje. Nie potrzebujesz własnej strony, wystarczy dostęp do sieci społecznościowych. Chcesz się zarejestrować, kliknij: REJESTRUJ.

Jeżeli chcesz zobaczyć ofertę Organic Life, wejdź na stronę sklepu.

Kupujesz – oszczędzasz!

Polecasz – zarabiasz!
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL