Ostatnio dzięki poleceniu znajomej osoby, trafiłam na portal Zaczytaj.pl dzięki któremu można zarabiać, czytając artykuły umieszczone na stronie. Strona ta skupia w jednym miejscu serwisy poruszające różną tematykę, od mody i urody, poprzez parenting, a na biznesie i wiadomościach kończąc.

W jaki sposób zarabiamy w programie?

Podstawowym sposobem zarabiania w programie jest czytanie artykułów wybranego serwisu. Wybieramy tylko te, które nas interesują, a przebywając określony czas na stronie, otrzymujemy za to punkty.
Punkty otrzymujemy również za wykonywanie zadań dodatkowych, za udział w konkursach, odpowiadanie na pytania sponsorowane i polecanie partnerów programu.

Za każde działanie otrzymujemy określoną ilość punktów, które następnie zamieniamy na nagrody. Mogą to być doładowania do telefonów komórkowych, bony podarunkowe oraz zasilanie konta w systemie pieniężnym YetiPay.pl

Bony podarunkowe mogą mieć różna wartość, nawet do 250 złotych i można je zrealizować w jednym ze sklepów partnerskich min. Apart, Big Star, Carrefour, Cropp, Decathlon, Douglas, Duka, Empik, H&M, Home & You, House, IKEA, Intersport, Leroy Merlin, Media Expert, Media Markt, Mohito, New Yorker, OBI, Orsay, Piotr i Paweł, Promod, Reserved, Rossmann, Saturn, Sephora, Sinsay, Smyk, Tesco, Zara.

Rejestrując się w systemie pieniężnym YetiPay.pl mamy możliwość zamiany punktów na gotówkę, która będzie przesyłana na konto w systemie.

Dla kogo jest serwis Zaczytaj?

  • Dla ciekawych świata
  • Dla tych, którzy dużo przebywają w Internecie, poszukując informacji lub ciekawych treści
  • Dla tych, którzy lubią czytać i być na bieżąco
  • Dla tych, którzy spędzają dużo czasu w sieci
  • Dla wszystkich, którzy chcą dodatkowo zarobić parę złotych
  • po prostu dla wszystkich, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym

Jak wejść do programu?

Wchodzimy na stronę Zaczytaj.pl i rejestrujemy się w programie.
Rejestrując się w programie, zapoznajemy się z regulaminem i akceptujemy jego postanowienia. Wypełniając profil, będziemy otrzymywać akcje zgodne z naszymi zainteresowaniami.

Przyłączając się do społeczności Zaczytanych, popieramy pomysł rozpowszechniania ciekawych treści w różnych serwisach internetowych, równocześnie wzbogacając siebie.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL