Green Panthera to kolejny serwis umożliwiający zarabianie w Internecie. Zarabiać w nim można na kilka sposobów, poprzez wypełnianie ankiet konsumenckich, zwroty pieniędzy przy każdym zakupie towarów (cashback) oraz za system poleceń.

Jak zacząć zarabiać z Green Panthera?

Należy wejść na stronę i dokonać bezpłatnej rejestracji. Jest ona minimalna i ogranicza się do podania naszego imienia, adresu e-mail oraz ustanowienia hasła. Następnie musimy rejestrację potwierdzić oraz uzupełnić dane o mail dostępowy do PayPal, gdzie będą przesyłane zarobione przez nas pieniądze, a także uzupełnić dane, gdy chcemy brać udział w ankietach. Po tym otrzymujemy od firmy 5 $ na start oraz dostęp do portalu zakupowego, pełnego różnorodnych ofert.

W jaki sposób zarabiamy?

Pierwszym sposobem jest cashback. Klikając w odpowiedni link, przenosimy się do sklepu, gdzie dokonujemy zakupów, za które otrzymujemy zniżkę, której suma zależy od wydanej przez nas na zakupy kwoty pieniędzy. W ten sposób kupujemy taniej, z rabatem.

Drugim sposobem zarobku są ankiety, badania ankietowe i inne zadania. W tym celu wystarczy po zarejestrowaniu, wejść w zakładkę ZARABIAJ i wybrać odpowiednie zadanie. W przypadku ankiety dnia można ją wypełnić tylko raz dziennie. Warunkiem, aby wypełniać ankiety jest pobyt w Polsce.

Trzecim sposobem zarobku jest polecanie serwisu znajomym. W tym celu nie potrzebujesz posiadać strony, wystarczy profil na FB lub inne media, a nawet poczta pantoflowa. Zarabiasz, otrzymując 10% od sumy zarobionej przez nich na stronie Green Panthera.

Po uzbieraniu 30 $ możemy je przelać na nasze konto w PayPal, trwa to zwykle 4 do 10 dni roboczych. Drugą możliwością jest zamiana zarobionych pieniędzy na kupony zakupowe lub nagrody.

Ważne informacje!

Jak podaje regulamin Green Panthera, członkostwo w serwisie jest ograniczone, do jednego konta na osobę, przy czym z jednego IP można założyć tylko jedno konto. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kilka osób z jednej rodziny dokonuje zakupów na jedno i to samo konto.

Rejestrując się trzeba być pełnoletnim, czyli mieć ukończone 18 lat.

Rejestracja jest bezpłatna, a uczestnictwo nie wymaga żadnych inwestycji.

Zarabianie w programie jest legalne i zgodne z prawem.

Zainteresowani? Jeżeli tak to zapraszam do REJESTRACJI i wypróbowania systemu. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL