Wśród wielu działających sieci afiliacyjnych na uwagę zasługuje TradeTracker Polska, która jest częścią TradeTracker International. W sieci tej jestem od kilku miesięcy i mogę powiedzieć o nim trochę dobrego i trochę złego. Na początek kilka informacji ogólnych.

Jak zarabiać z TradeTracker Polska?

Na początek musisz zarejestrować się w TradeTracker, a po przystąpieniu do sieci, wybierasz interesujący cię program partnerski lub programy i zgłaszasz chęć uczestnictwa w nich. Po pozytywnej weryfikacji twojej witryny będziesz mógł zamieszczać w niej formy reklamowe reklamodawcy, w postaci linków partnerskich lub banerów. Dostępne są też inne formy bardziej zaawansowane np. Product Feedy, czy API. Wydawca, czyli ty, jest wynagradzany za każdego pozyskanego klienta. W zależności od programu istnieją różne modele rozliczeniowe.

Masz stronę www? Prowadzisz bloga?
Zarejestruj się w sieci TradeTracker i zarabiaj!

Plusy sieci TradeTracker Polska

Ponieważ jestem z reguły pozytywnie nastawiona, to zacznę od pozytywów i dobrych stron tej sieci. Do najważniejszych należy duży wybór programów partnerskich, z różnych dziedzin i kategorii, tak że niemal każdy znajdzie coś związanego ze swoją branżą.
Drugim plusem jest 15 złotych na start oraz niski próg wypłaty, gdyż zaledwie 50 złotych. Oznacza to, że za przystąpienie do programu dostajemy bonus zgłoszeniowy, a pierwsze pieniądze możemy wypłacić już po uzyskaniu 50 złotych uzyskanych z transakcji. Poza tym, przy dużych obrotach jest możliwość dokonania wypłaty, aż do czterech razy w miesiąc.
Wypłata jest naliczana zaraz po dokonaniu transakcji.

Minusy sieci TradeTracker

Jestem w trzech programach tej sieci i dwa z nich, praktycznie nie generują sprzedaży. Trzeci przynosi niewielki dochód, ale tylko dlatego, że wynagrodzenie dostajesz za leady, a nie za sprzedaż. Niestety i jest to najpoważniejszy minus tej sieci, mało jest kampanii linkowych, niewiele płacących za leady, za to większość płaci tylko za sprzedaż.
Jak jest z wypłatą, nie odpowiem, bo do tej pory nie przekroczyłam progu wypłaty.

Jeżeli miałbyś ochotę przekonać się, jak jest w twoim przypadku i czy wygenerujesz przyzwoity zarobek, to możesz przystąpić do sieci. Najpierw musisz się zarejestrować.

Masz stronę www? Prowadzisz bloga?
Zarejestruj witrynę w TradeTracker i odbierz bonus 15 PLN na start!

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z tą siecią, podziel się z innymi swoją opinią w komentarzu.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL