Spółki nazwa.pl nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Będąc krajowym liderem w branży IT, od lat dostarcza klientom najnowsze rozwiązania technologiczne. Z jej usług – szybkiego hostingu, rejestracji domen i nie tylko – skorzystało już przeszło milion użytkowników. Dlatego warto zainteresować się Programem Partnerskim nazwa.pl, który gwarantuje najwyższe prowizje za polecanie usług internetowych.

Co musimy zrobić?

Na czym polega Program Partnerski nazwa.pl? To możliwość wypracowania dodatkowych środków w zamian za rekomendowanie usług firmy. Na jego korzyść przemawia fakt, że oferowane rozwiązania są najlepsze na polskim rynku, tym samym można je skutecznie i z czystym sumieniem polecać swoim klientom i partnerom.

Spółka od lat dba o rozwój technologiczny i najwyższe standardy bezpieczeństwa, dostarczając profesjonalne usługi pod działalność w Internecie.  Znajdziemy tu zarówno CloudHosting, unikalne w skali kraju rozwiązanie serwerowe oparte o superszybką chmurę obliczeniową, pojemną i wolną od spamu pocztę e-mail CloudMail, zaawansowane serwery VPS, certyfikaty SSL, program do tworzenia szyfrowanych kopii zapasowych Cloud Backup, jak również możliwość rejestracji domen, w ramach której otrzymamy specjalny pakiet zabezpieczeń.

Zasady i prowizje

Jak to działa? Wystarczy przekazać klientom i partnerom biznesowym unikalny kod rabatowy lub link polecający, które znajdziemy w swoim Panelu Klienta nazwa.pl. Pozwalają one zamówić dowolne usługi nazwa.pl z 20% zniżką, co stanowi dodatkową zachętę dla kupującego.

Nasi partnerzy mogą cieszyć się świetnymi rozwiązaniami w atrakcyjnej cenie. My natomiast zgarniamy atrakcyjną prowizję, która wynosi nawet do 50% od zrealizowanej wpłaty. To jednak nie wszystko. Jeśli klienci przedłużą usługi na kolejny okres abonamentowy, zainkasujemy wynagrodzenie w wysokości do 35% od każdej kolejnej płatności.

To najwyższe prowizje w Polsce za polecanie usług internetowych i jednocześnie szansa na stały zarobek. Uzyskane wynagrodzenie możemy w każdej chwili przelać na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na poczet przedłużenia usług w nazwa.pl.

Do Programu Partnerskiego nie trzeba się zgłaszać. Indywidualny kod rabatowy oraz link polecający znajdują się zawsze w każdym Panelu Klienta. Wystarczy się zarejestrować. Jeśli jednak zajmujecie się tworzeniem stron WWW, prowadzicie serwis komputerowy lub inną działalność, która pozwala Wam polecać usługi IT większej liczbie osób, możecie dodatkowo skontaktować się z firmą hostingową poprzez formularz, a zostanie Wam od razu aktywowana prowizja w wysokości 50% od pierwszej wpłaty.

Wszystko 20% taniej!

nazwa.pl

Być może sami potrzebujecie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań? Jeśli planujecie postawić własną stronę WWW lub sklep internetowy, zarejestrować unikalną domenę w sieci lub zabezpieczyć pliki na komputerze poprzez regularny backup w chmurze, możecie już teraz złożyć zamówienie w nazwa.pl na dowolne usługi z 20% zniżką.

Wystarczy wpisać w koszyku kod rabatowy ge85-7427-4757 lub złożyć zamówienie poprzez link: https://www.nazwa.pl/pp/ge85-7427-4757.

Artykuł powstał we współpracy z nazwa.pl

Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL