Ceneo to jedna z bardziej znanych i chyba najpopularniejsza, polska porównywarka cenowa, która posiada rozbudowaną bazę sklepów oraz produkty idące w tysiące. Na dodatek możliwy jest zakup bezpośrednio z poziomu porównywarki, bez wchodzenia na stronę sklepu.

Jednak Ceneo, to nie tylko porównywarka cen, lecz także program partnerski, czyli możliwość zarobienia kilku złotych. Zarabiać można zarówno, przy przechodzeniu na strony sklepów internetowych, jak i też na zakupach dokonywanych na poziomie przeglądarki.

Dla kogo jest program partnerski Ceneo?

Program ten przeznaczony jest dla witryn z dużym ruchem oraz blogerów tworzących recenzje lub rankingi produktów. Również świetnie dostosowuje się ten program do stron o tematyce e-commerce, a także dla pozostałych chętnych, którzy chcieliby umieścić na swej stronie kreacje Ceneo.

Do programu partnerskiego może przystąpić każda osoba fizyczna, pełnoletnia lub firma. Przedmiotem umowy jest powierzchnia reklamowa, którą partner oddaje do dyspozycji Ceneo i jest ona zawierana podczas rejestracji.

Narzędzia reklamowe

Ceneo oferuje wydawcom wiele narzędzi do promowania. Reklamować możemy właściwie wszystko, poza wyrobami alkoholowymi, lekami i suplementami diety oraz artykułami erotycznymi. Wszystkie pozostałe produkty możemy promować za pomocą:

  • Banerów reklamowych, w 11 rozmiarach
  • Linków tekstowych
  • Rotatorów

Na stronie możemy również zamieścić wyszukiwarkę produktów i dostosować ją stylistycznie i kolorystycznie do własnej strony.

Ile można zarobić?

To pewnie najistotniejsze pytanie, dla tych, którzy szukają zarobku przez Internet. Prowizje Ceneo wyglądają następująco:

  • 65% od przychodów Ceneo za przeklik lub przejście na stronę sklepu, średnio 21 groszy
  • 65% od prowizji Ceneo za zakup na ich stronie
  • 10% prowizji drugiego poziomu

Ważność cookies wynosi 90 dni.

Oprócz standardowego zarabiania poprzez porównywarkę i na prowizji zakupowej Ceneo czasowo organizuje kampanie dedykowane, gdzie istnieją inne formy rozliczeń np. CPA, CPC, CPD (Cost Per Download) czy FF (Flat Fee).

Jak wyglądają rozliczenia?

Sposób rozliczeń zależy od tego, czy prowadzimy firmę, czy też rozliczamy się jako osoba fizyczna. Osoby fizyczne rozliczają się na podstawie rachunków, wygenerowanych w panelu partnera, a firma będąca płatnikiem VAT, rozlicza się na podstawie faktury VAT.
W pierwszym przypadku wartość prowizji będzie kwotą brutto na rachunku, w drugim prowizja będzie kwotą netto.
Wypłata środków z programu partnerskiego Ceneo następuje po zgromadzeniu minimum 100 zł oraz wysłaniu do Ceneo rachunku lub faktury.
Pieniądze z dzierżawy powierzchni reklamowej zostaną nam wypłacone bezpośrednio na rachunek bankowy. Pamiętać należy, że z uzyskanych w Ceneo pieniędzy musimy się rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Zainteresowany?

Zdecydowany?

To zarejestruj się, wypełniając wniosek rejestracyjny lub kliknij baner poniżej:
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL