Jeżeli nadal nie masz pomysłu na zarabianie z domu lub dotychczas proponowane przeze mnie propozycje nie przypadły ci do gustu, to polecam ci kolejną, idealna dla ludzi, którzy mają artystyczną duszę.

Co to jest CupSell?

CupSell to platforma, na której istnieje możliwość stworzenia własnego miejsca, w którym będziemy sprzedawać swoje projekty. Będzie to forma sklepu partnerskiego z gadżetami i koszulkami z własnym logo lub autorskimi grafikami, lub napisami. Jeżeli ktoś zna się na grafice, to ma możliwość stworzenia ciekawych projektów. Z platformy mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby fizyczne.

Jak działa CupSell?

Rejestrujemy się, podając początkowo jedynie login, e-mail i hasło. Jeżeli rejestrujemy się z czyjegoś polecenia, to wpisujemy również nazwę osoby polecającej. Następnie zakładamy sklep. Docelowo możemy założyć 3 sklepy. Dla sklepu ustalamy nazwę sklepu oraz domeny. Tworzymy projekty graficzne, które umieszczamy na przedmiotach oferowanych przez platformę i wstawiamy je do sklepu, określając oczekiwaną marżę. Może być ona określona procentowo lub kwotowo. I na tym koniec. Reszta należy do CupSell, która przygotowuje produkt, nakładając grafikę oraz zajmuje się sprzedażą, transportem i obsługą klienta. Po sfinalizowaniu sprzedaży na twoje konto wpłynie wcześniej ustalona kwota pieniężna.

Zarobki i wypłaty

Zarobki w CupSell zależą od wielkości naszej sprzedaży oraz kwoty, którą ustaliliśmy, jako osobistą prowizję. Wypłata wygląda inaczej dla firm i inaczej dla osób fizycznym. Skupię się na wypłatach dla osób fizycznych.
Wypłata przekazywana jest na podstawie umowy licencyjnej, która jest podpisywana elektronicznie. Chęć wypłaty zgłaszamy poprzez specjalny formularz umieszczony w panelu CupSell.pl

Zarobione środki są kwotą brutto, którą pomniejsza się o obowiązujące podatki, VAT oraz dochodowy. Odprowadzeniem podatków zajmuje się CupSell w naszym imieniu. Pieniądze przelewane są na rachunek bankowy podany przy rejestracji.
Jeżeli nie uzbieraliśmy kwoty 250 złotych potrzebnej do wypłaty, a chcielibyśmy wykorzystać zarobione środki, w niższej kwocie, to możemy je wykorzystać na opłacenie własnego zamówienia.

Program VIP

Dla osób, które angażują się w rozwój sklepu i aktywną sprzedaż przygotowano program CupSell VIP. Możliwość do przystąpienia do niego mają ci, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy uzyskali co najmniej 10 zamówień, w każdym z nich.

Platforma dla twojej strony internetowej

Jeżeli posiadasz bloga lub stronę internetową, to dzięki CupSell możesz zwiększyć jego popularność oraz zdobyć dodatkowe źródło dochodu. Wystarczy, że założysz sklep z produktami z logo twojego serwisu oraz będziesz promował sklep w swoim serwisie internetowym. Jeżeli jeszcze nie masz swojej strony lub bloga, to kolejny argument za tym, aby to w końcu zrobić. Nie czekaj, tylko załóż stronę i zacznij działać online.

System poleceń platformy CupSell

Jeżeli nie chcesz, to nie musisz zakładać sklepu na CupSell, lecz możesz wykorzystać platformę, jako Program Partnerski i promować go wśród go znajomych. Otrzymujesz prowizję od każdej osoby poleconej oraz od jej sprzedaży. Nie są to duże pieniążki, gdyż 1 zł od osoby, którą poleciłeś oraz 50 gr od każdego sprzedanego produktu, ale przy dużej ilości osób poleconych jest to już większa kwota.

Wybór sposobu zarobkowania z CupSell zależy od ciebie. Może to być założenie sklepu, polecanie platformy lub połączenie tych dwóch metod. Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować, to wejdź na stronę CupSell.pl i działaj.

Powodzenia!

Będzie mi miło, jeśli w okienku osoba polecająca wpiszesz mój login Izabela.pl.gr

Jeżeli masz ochotę, to zapraszam również do odwiedzenia mojego sklepu 🙂
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL