Jedną z form zarabiania w Internecie jest wypełnianie ankiet. Ci, którzy oferują tą formę zarobku, mamią dużymi zarobkami. Nic bardziej mylnego, na ankietach można zarobić drobne, będące dodatkiem do wypłaty lub, co najwyżej kieszonkowym.

Jeżeli to cię, nie zraziło i chcesz czytać dalej to proszę bardzo, ale czynisz to na własną odpowiedzialność 😉

Postanowiłam przyjrzeć się trzem różnym platformom, które oferują zarobek na ankietach.

Pierwsza z nich to MYIYO

Jest to największa platforma oferująca pieniądze za wypełnianie ankiet. Podobno, badania za jej pośrednictwem przeprowadzają duże firmy, organizacje rządowe i pozarządowe. Za wypełnienie ankiety można dostać przeciętnie 1000 pkt, czyli 1 euro. Wypłaty można dokonać po uzyskaniu 20.000 pkt. Co odpowiada 20 euro.
Zarabianie należy rozpocząć od rejestracji, można tego dokonać klikając tutaj. Za rejestrację dostaje się na początek 600 punktów i to jest jedyna pewna kwota, gdyż reszta naszych zarobków zależy od ilości wypełnionych ankiet, a te dostajemy tylko wtedy, gdy pasują do naszego profilu.

Serwis ClixSense

Jest to serwis, w którym zarabia się poprzez klikanie w reklamy, wypełnianie ankiet i dzielenie się opiniami.
Obecnie jest uważany za jeden z najlepszych programów na rynku PTC, działający nieprzerwanie od 2007 roku. Uczestnictwo jest darmowe i legalne. Do programu może przystąpić każdy, kto ukończył 16 lat. Z członkostwa w każdej chwili można zrezygnować. Ankiety płatne są w różnych kwotach od 0,30$ do nawet 2$. Niestety zarobki uzależnione są od ilości ankiet, do których cię dopuszczono. Gdy nie ma ankiet można klikać w reklamy. Minimum do wypłaty, to tylko 8$.

Ankiety w Qassa

Qassa to serwis oferujący płatne ankiety, jak również, inne metody zarabiania poprzez program lojalnościowy za zakupy w Internecie, czytanie maili, udział w konkursach i wypełnianie zadań. Ile można zarobić na wypełnionej ankiecie? Od 2 do 5 zł.
Wypłata na konto bankowe po zebraniu 50 złotych. Za rejestrację 5 zł.

Są jeszcze inne serwisy, ale na żadnym nie zarobicie przyzwoitych pieniędzy. Wypełnianie ankiet to wygodny sposób na zarobienie kilku groszy, ale nic ponadto.
Dlatego trzeba dobrze zastanowić się przed wejściem do programu czy tego chcemy? Czy to nam się opłaca? A decydując się wiedzieć, że zostanie bogatym nam nie grozi.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL