Dlaczemu.pl to nowe miejsce przyjazne literaturze, tworzone przez jej miłośników, dla wszystkich artystycznych dusz. To miejsce, w którym spotykają się ze sobą literatura i sztuka. Miejsce będące połączeniem kawiarni, wydawnictwa oraz Domu Pracy Twórczej. To również obejmowanie patronatu nad ważnymi wydarzeniami kulturalnymi, bycie mentorem dla młodych szukających swojego miejsca w kulturze.

Dom Pracy Twórczej Dlaczemu to miejsce wspierające młodych artystów, roztaczające nad nimi opiekę i pomagające w rozwinięciu ich talentu. W tym celu organizowane są dla nich warsztaty i zajęcia tematyczne. Na zajęciach mogą oni poznać sobie podobnych, wymienić się doświadczeniami oraz rozwinąć swój warsztat.

Jest to również kawiarnia, w której można się zrelaksować nad filiżanką aromatycznej, świeżo palonej kawy, spotkać z przyjaciółmi, podyskutować lub samotnie pogrążyć się w akcji ulubionej książki. To także miejsce wydarzeń kulturalnych, spotkań autorskich, wieczorów literackich oraz wystaw artystów działających w różnych dziedzinach sztuki. Miejsce ciepłe, niezwykłe, skupiające ludzi, których łączy pasja do sztuki, literatury i kultury.

Zapraszamy też na instagramowy profil _dlaczemu

Wydawnictwo Dlaczemu

Dlaczemu przyjęło sobie za cel wspieranie talentów pisarskich, promowanie i wspieranie początkujących pisarzy. W tym celu organizuje zajęcia i warsztaty doskonalące warsztat pisarki, a także pomagające wydać debiutantom ich pierwszą książkę. Wydawnictwo Dlaczemu jest przy tym otwarte na różne formy pisarstwa, bez względu na ich wielkość oraz nazwisko autora. Dlatego jest to szansa dla wielu debiutujących pisarzy, bezskutecznie pukających do drzwi tradycyjnych, renomowanych wydawnictw.

Propozycję wydawnicze należy wysłać na adres mailowy wydawnictwa, które obiecuje ustalić warunki wydania każdej książki indywidualnie, bezpośrednio po zapoznaniu się z nadesłanymi materiałami.
Przy wydaniu książki możliwe są dwie umowy licencyjna oraz licencja niewyłączna. W ramach współpracy oferowana jest korekta i redakcja, opracowanie graficzne, skład, druk, promocja i dystrybucja. Wszystkie szczegóły na stronie Dlaczemu.

Dlatego, nie pytaj Dlaczemu, tylko skontaktuj się z ludźmi, którzy pozwolą ci rozwinąć skrzydła. Prześlij im swoją propozycję wydawniczą, porozmawiaj, poradź się, wyjdź z ukrycia i pokaż swój potencjał.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL