Wakacje to wspaniała rzecz, niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Najwyższa pora pomyśleć o zakupie szkolnych przyborów i pomocy naukowych. Czas wybrać również podręczniki szkolne. Wybierając miejsce zakupu książek, warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę książek, ale też solidność księgarni i jej renomę.

Zaufany partner

Zaufanym partnerem na polskim rynku jest Księgarnia Internetowa PWN, która jest księgarnią wysyłkową i dzięki temu wybierzesz książki w zaciszu własnego domu, z dostawą pod własne drzwi. Dlaczego oni, mimo że jest wiele księgarni wysyłkowych? Odpowiedź jest prosta, ze względu na bogaty asortyment. Księgarnia, która początkowo sprzedawała pozycje własnego Wydawnictwa, poszerzyła swój asortyment o publikacje naukowe, beletrystykę oraz o podręczniki szkolne. Obecnie jest to sklep z bardzo zróżnicowanym wyborem podręczników oraz innych pomocy szkolnych.

Promocja na podręczniki

Drugim argumentem, by kupować w księgarni PWN podręczniki szkolne, jest ich stosunkowo niska cena oraz aktualna promocja na podręczniki, dzięki czemu można uzyskać rabat na ich zakup. Trwa bowiem akcja
Powrót do szkoły z uśmiechem i rabatem 15zł! Sprawdź!
Zrób zakupy za minimalna kwotę 25 zł, zapłać z Masterpass i ciesz się rabatem 15 złotych.

Teraz nowa promocja 20% rabatu na książki dla dzieci i młodzieży oraz wyprawkę szkolną
Sprawdź!

AVANTI2018

Dla niezainteresowanych powyższą ofertą lub lubiących szukać w odmętach Internetu oraz bogatej ofercie innych sklepów internetowych pozostaje Ceneo i wybór podręczników według najniższej ceny.

Tekst sponsorowany.
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL