Czy wiesz, że istnieje w Internecie miejsce, gdzie spotykają się twórcy i odbiorcy? Gdzie każdy czytelnik znajdzie wszystkie treści w jednym miejscu, pogrupowane tematycznie, a każdy, kto publikuje w sieci, może zarobić na swojej pasji? Takie miejsce to Brand Sabbath, platforma skupiająca w jednym miejscu blogerów i vlogerów, jak również ich czytelników i obserwatorów.

Platforma dla wszystkich

Szukając w Internecie ciekawych treści, często giniesz w natłoku informacji. Chcesz znaleźć interesujących ludzi, ważne dla ciebie tematy, a zamiast tego wciąż trafiasz na te same strony i odnośniki do nich. Jeśli masz szczęście, znajdujesz to, czego szukasz, ale przecież można to osiągnąć szybciej i prościej. Wystarczy wejść na stronę Brand Sabbath, by łatwiej znaleźć swoich ulubionych twórców, jak też treści, które publikują. Można też poznać nowe osoby i ich twórczość, skupiając się na naszych zainteresowaniach.

Korzyści dla twórców

Platforma Brand Sabbath to jednak przede wszystkim portal dla blogerów i innych twórców internetowych, pomagający im na dwa niezależne sposoby.
Po pierwsze jest to narzędzie promocji, gdzie można opublikować swoje wpisy i tym samym poszerzać grono swoich czytelników oraz subskrybentów. To także miejsce, gdzie blogerzy mogą poznać się wzajemnie i zbliżać się do siebie, tworząc własne sieci.

Druga korzyść ma bardziej materialny wymiar. Na stronie działa zakładka Giełda, gdzie umieszczane są oferty kampanii reklamowych, w których może wziąć udział każdy twórca. Udział w każdej kampanii jest dobrowolny, wymaga jedynie zaakceptowania regulaminu i przygotowania wpisu reklamowego. Biorąc udział w Giełdzie, można zarobić rzeczywiste pieniądze.

Wybierz Brand Sabbath!

Portal jest całkowicie bezpłatny i taki pozostanie. Nie pobiera pieniędzy, od żadnej ze stron, ani od czytelników, ani od twórców. Masz dostęp do dobrych treści, zebranych w jednym miejscu. Prowadzisz stronę? Możesz zostać wydawcą i zarabiać na swoim hobby.
Rejestrując się na stronie, niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Jeżeli chcesz spróbować, kliknij poniższy link Brand Sabbath i baw się dobrze!

Brand Sabbath




Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL