Czy znasz już Mój salon? Jeżeli jeszcze nie, to jak najszybciej powinnaś się z nią zapoznać, gdyż jest to jedyna taka wyszukiwarka, dzięki, której znajdziesz salon fryzjerski lub kosmetyczny w swojej okolicy.

Co to jest Mój salon?

To miejsce dla każdej kobiety, a także dla dbających o siebie panów. To wyszukiwarka, która gromadzi informacje o salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych w całej Polsce. Udostępnia rzetelne informacje o nich, podaje ceny oraz zakres oferowanych usług. To także pierwsza w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych.

Na stronie możesz znaleźć interesujący cię salon, zamówić w nim wizytę, a po wizycie ocenić go. Stanie się to cenną informacją dla innych, chcących odwiedzić dane miejsce. Dla chcących wykonać samodzielnie zabiegi w domu, serwis prowadzi bloga, na którym znajdziesz interesujące porady.
Jeżeli prowadzisz własny salon, wówczas możesz dodać informacje o nim do bazy. W tej chwili w bazie znajduje się ponad 3700 miejsc i baza ta jest stale uzupełniana.
Portal jest darmowy, możesz go odwiedzić, kiedy chcesz, dodać swój ulubiony salon, ocenić ostatnio odwiedzane, jakiś polecić, inny odradzić, wyrażając swoją opinię. Na stronie znajdziesz również kupony promocyjne, które uprawniają do zniżki przy wykonywaniu zabiegów.

Portal znajduje się TUTAJ, wystarczy kliknąć, przenieść się na stronę wyszukiwarki, a następnie znaleźć salon, umówić wizytę, ocenić salon, porównać ceny, rodzaje usług, a wszystko bez wychodzenia z domu. Teraz również jako aplikacja mobilna.

Sprawdź koniecznie!
Instagram
LINKEDIN
Share
Twitter
Visit Us
Follow Me
EMAIL