Pisałam wam ostatnio o platformie Brand Sabbath, w której spotykają się czytelnicy i blogerzy. Jak może pamiętacie to platforma dająca zarobek blogerom i vlogerom oraz możliwość promocji.

Teraz portal poszedł o krok dalej i dał możliwość zarabiania KAŻDEMU, kto chce.

Zarobek z Brand Sabbath?

Każdy z was ma profil na Facebook-u, może na Istagramie lub gdzieś w sieci. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, wejdziesz w zakładkę ZLECENIA, wygenerujesz unikalny, osobisty link, który następnie mieścisz na swojej stronie lub swoim profilu. Możesz nawet zaprosić znajomych poprzez maila. Nieważne, kogo, czy przyjaciół, rodzinę, czy osoby jeszcze nieznane.

Gdzie skieruje cię link?

Wygenerowany LINK skieruje cię do Stanleya. Kto to taki? Sam pisze o sobie, jako o „blogerze, któremu brakowało takiego miejsca w Internecie”

Tak, więc, o ile jesteś aktywny, w Internecie, działasz na różnych portalach, udzielasz się w grupach, to możesz teraz połączyć przyjemne z pożytecznym. Działać, bawić się i jednocześnie zarabiać realne pieniądze.
Zarobek w sieci jeszcze nigdy nie był tak prosty. Każdy z nas może wpływać na innych, kreować świat wokół siebie, bo Influencer to każdy z nas!

NIE CZEKAJ, KLIKAJ!

zarobek na BS
EMAIL
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share
Instagram