Serwis Chmurio.pl to rozwiązanie to prosty CRM dla firm. Co to jest CRM? To zestaw procedur i narzędzi istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. W tym momencie pewnie pomyślisz, że to nie dla ciebie, bo nie prowadzisz żadnego dużego biznesu.
Nic bardziej mylnego! Jest to bowiem miejsce dla każdego, a przekonać możesz się o tym sam.

Dla kogo jest serwis Chmurio?

  1. Chmurio to miejsce, które skierowane jest głównie do firm, bez względu na ego wielkość. Może prowadzisz jednoosobową działalność, udzielasz korepetycji lub po prostu jesteś blogerem i zarabiasz na swoje działalności w sieci. Jeśli potakujesz głową, to znaczy, że jest to miejsce dla ciebie. Tutaj możesz zarządzać swoim czasem, planować zadania, wpisy, rejestrować maile lub prowadzić wirtualne biuro w chmurze.
  2. Serwis Chmurio pomoże też zapracowanym rodzicom w organizacji domowego chaosu i w zarządzaniu czasem wszystkich jego członków. Poprzez system zadań, można je przypisać każdemu z rodziny, a poprzez połączenie z kalendarzem, umiejscowić je w czasie.
  3. Jeżeli jesteś studentem lub uczniem, to tutaj możesz organizować swoje uczelniane życie, kontaktować się z innymi studentami ze swojego roku, z grupą ćwiczeniową lub z wykładowcami. Możecie wymieniać się dokumentami i notatkami, które będą dostępne dla wszystkich w chmurze.
  4. Za pomocą Chmurio możesz zaplanować swoje wakacje lub zorganizować imprezę branżową lub rodzinną.

Założenie konta na Chmurio.pl jest darmowe, a po zarejestrowaniu się dostajesz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu, by móc sprawdzić jego działanie i zdecydować, w jaki stopniu, będzie ci ono przydatne.

Jeżeli chcesz spróbować, to wejdź na stronę pomocy Chmurio, gdzie dowiesz się więcej o działaniu serwisu, oglądniesz filmy instruktażowe, a jeżeli ci się spodoba, to zarejestrujesz się i rozpoczniesz korzystanie.

To naprawdę nic cię nie kosztuje, a wycofać możesz się w każdym momencie, więc dlaczego nie skorzystać. Tym bardziej że niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Po prost w to wejdź!

serwis chmurio
EMAIL
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share
Instagram