Witaj!

Mam na imię Izabela. Jestem żoną i matką oraz kobietą, która żadnej pracy się nie boi i od żadnej nie stroni. Wykształcenie mam ekonomiczne, lecz duszę niepokorną i artystyczną. Z zamiłowania kucharka i pisarka, zaś z wyboru freelancer. Na co dzień tworzę teksty pozycjonujące za pośrednictwem serwisów Textbookers i GoodContent. Od kilku lat prowadzę również blogi tematyczne oraz fan pages dla nich.

Moje Blogi

Pierwszy blog Kulinarne Wariacje ma już cztery lata i jest moim pierwszym i niedoskonałym dzieckiem. Jednak jak wiadomo matka kocha wszystkie swoje dzieci.

Drugi blog Wyspa Rodos to wynik mojego niesłabnącego uczucia do tego skrawka lądu, który przycupnął wśród błękitnego Egeo.

Moim trzecim blogiem jest blog kulinarny Greckie smaki który pachnie jeszcze nowością, lecz powoli zdobywa wiernych czytelników, chcących poznać autentyczną grecką kuchnię oraz tradycyjne receptury.

Współpracuję również z portalem Blogerzy ze świata opisując codzienną grecką rzeczywistość.

Moja twórczość świadczy o mnie

Jestem autorką dwóch książek obyczajowych. Książka „Dziennik emigrantki” dostępna w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, Bibliotece Jagiellońskiej i  Bibliotece Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. „Na półmetku” to książka obyczajowa, wydana w formie e-booka. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.

Obecnie pracuję w domu oraz prowadzę blog, na którym właśnie gościsz. To mój najmłodszy projekt, na którym chcę dokumentować swoją drogę, od momentu podjęcia decyzji o zaprzestaniu pracy na etacie i zostania freelancerem.

Zapraszam do odwiedzin 🙂